İyi günler.

Öncelikle böyle bir çalışma çıkardığınız için tebrikler, teşekkürler. Yeni versiyonlarını dörtgözle bekliyoruz.

Hostinge kurulumu yaptım ancak bazı yerlerinde problemler var. Mesela önbellek yöneticine girince http 500 error hatası alıyorum. ayrıca Tema değiştirmede de problem var. İlk kurduğumda varsayılan olarak default theme vardı ve ben second temaya geçmeye çalıştım bir türlü olmayınca kaldırıp yeniden kurulum yaptım. bu sefer second tema varsayılan olarak açıldı ancak tema değişikliğine izin vermiyor. özelleştir bölümünde tema kısmı boş çıkıyor. ekte ekran görüntülerini ekliyorum.

İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Attachments:
In Turkish
Tuesday, November 07 2017, 10:54 AM
Share this post:

Accepted Answer

Tuesday, November 07 2017, 11:25 PM - #Permalink
An itibariyle problemi çözmüş bulunuyorum. problem server tarafından glob() fonksiyonunun devre dışı bırakılmasından kaynaklanıyormuş. Bu fonksiyonu aktif hale getirince problemlerin hepsi çözüldü. Başkalarına da yardımcı olmak için buraya not düşmüş olayım.
The reply is currently minimized Show
Responses (2)
  • Accepted Answer

Tuesday, November 07 2017, 12:17 PM - #Permalink
    Ayrıca Error_log da görünen hata kaydı şöyle;

[07-Nov-2017 08:36:44 UTC] PHP Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'The "/home/ambalajcar/public_html/system/modification/" directory does not exist.' in /home/ambalajcar/public_html/system/vendor/symfony/finder/Finder.php:656
    Stack trace:
    #0 /home/ambalajcar/public_html/admin/model/tool/cache.php(22): Symfony\Component\Finder\Finder->in('/home/ambalajca...')
    #1 /home/ambalajcar/public_html/admin/controller/tool/cache.php(34): ModelToolCache->getCache('/home/ambalajca...')
    #2 [internal function]: ControllerToolCache->index(Array)
    #3 /home/ambalajcar/public_html/system/engine/action.php(74): call_user_func(Array, Array)
    #4 /home/ambalajcar/public_html/system/engine/front.php(43): Action->execute(Object(Registry))
    #5 /home/ambalajcar/public_html/system/engine/front.php(38): Front->execute(Object(Action))
    #6 /home/ambalajcar/public_html/system/library/app/admin.php(198): Front->dispatch(Object(Action), Object(Action))
    #7 /home/ambalajcar/public_html/admin/index.php(33): Admin->dispatch()
    #8 {main}
    thrown in /home/ambalajcar/public_html/system/vendor/symfony/finder/Finder.php on line 656
  • Accepted Answer

Tuesday, November 07 2017, 03:35 PM - #Permalink
    ayrıca resim yöneticisi de çalışmıyor. localde bu da çalışıyordu.

ilgilenebilecek birileri yok mu acaba.
    Attachments:
Your Reply