Arastta 1.4.0 sistemi online güncelleyemdiğimden ftp den 1.60 sürümünü üzerine yükledim.
Ama hem admin hemde site 500 hatası verdi.
biraz uğraştım Ama sorunu çözemedim.
Bu konuda acil bir yardıma ihtiyacım var.
In Turkish
Wednesday, April 19 2017, 02:07 AM
Share this post:
Responses (3)
  • Accepted Answer

Wednesday, April 19 2017, 04:40 PM - #Permalink
    Merhaba,

Güncelleme sırasında sadece dosyaları değil, aynı zamanda SQL sorgularını da çalıştırmak gerekiyor. Admin panelden yapılan güncellemelerde biz otomatik olarak SQL sorgularını da çalıştırıyoruz, siz sadece dosyaları yüklediğiniz için bu sorun yaşanıyor.

Bu durumda eğer elinizde yedek varsa ona dönmek en hızlı ve sağlam çözüm olacaktır. Sonra güncelleme için nasıl bir şey yapılabileceğine bakarız.

Kolay gelsin
    The reply is currently minimized Show
  • Accepted Answer

Wednesday, April 26 2017, 08:00 PM - #Permalink
    Gerçekten öyle oldu.
    Enes Aydüz kardeşime rica ettim. Bir yedeğini yükledi.
    Şimdilik sorun çözüldü gibi. Ama bu şekilde siteleri olanlar için sıkıntı.
    Teşekkür ederim
  • Accepted Answer

Tuesday, May 02 2017, 07:09 AM - #Permalink
    Enes Ertuğrul wrote:

Merhaba,

Güncelleme sırasında sadece dosyaları değil, aynı zamanda SQL sorgularını da çalıştırmak gerekiyor. Admin panelden yapılan güncellemelerde biz otomatik olarak SQL sorgularını da çalıştırıyoruz, siz sadece dosyaları yüklediğiniz için bu sorun yaşanıyor.

Bu durumda eğer elinizde yedek varsa ona dönmek en hızlı ve sağlam çözüm olacaktır. Sonra güncelleme için nasıl bir şey yapılabileceğine bakarız.

Kolay gelsin

Ertuğrul Bey Bu Sorunu Nasıl aşacağız ? Admin panelinden Php Sürümüm 5.6 Olmasına Rağmen Güncelleme Yapmıyor.. Dosyaları Üzerine Yazdırdığımızda ise Değişik Değişik Hatalar Alıyoruz. Sql Dosyalarını Güncellemek İçin Bir Güncelleme Dosyası Hazırlansa İyi Olmaz MI ? Mybb Vbulletin Tarzı Sistemlerde Olduğu Gibi (İnstall - Upgrade)
Your Reply